Říjen 2017

Novinky 0.1

17. října 2017 v 15:00 Novinky a oznamy..
Výsledek obrázku pro anime signature png

Zdravím. Vítám vás u 1.článku na tomto blogu? Tak nějak nevím jak lépe to nazvat. V těchto článcích najdete vždycky nějaké novinky co se událi na blogu. Najdete zde nové a opravené rubriky a taky celkově nové věci na blogu.

V blízké době se budu snažit zprovoznit celou rubriku Japonsko, aby aspoň jedna rubrika byla celá. Postupně budu doplňovat a přidávat grafiku pro vás, ovšem to podle nálady bohužel. Krom toho pro vás chystám recenzi na velice zajímavou knihu, takže je i na co se těšit po stránce článkové. Dál mám v plánu sem přihodit progress na můj 1. cosplay, napsat pro vás snad zajímavý článek na téma kosmetika z ebaye a její zkouška. Udělat taky nějaký diy článek a třeba se dostat i k tomu, že vám napíši nějakou recenzi, ale o tom co mám v plánu zatím pomlčím. Určitě mi klidně napište jaké články máte rádi a co by se vám tady líbilo. Mám v plánu i nějaké challenge ve stylu Otaku tak mi klidně napište zda by se vám něco takového líbilo nebo ne. :) V plánu je hned několik povídek pár mám rozepsaných se sestrou tak věřím, že je na co se těšit a taky pro vás chystáme mangu ( sice dělanou přes creator :'D ale lepší jak nic). To všechno tady , ale najdete postupem času. Teď chci začít ještě tím, že udělám co je potřeba, aby se blog mohl konečně naplno rozjet.

Vaše Misaki ;)

Signatura 0.1

17. října 2017 v 14:01 Signatury
Signatura volně k použití např. do článku. Na signatuře najdete Gumi. ;)


Stamps

17. října 2017 v 13:54
Všechny stamps volně k použití. :)
Pupa recenze

9. října 2017 v 18:55

název: Pupa
počet dílů: 12
délka jednoho dílu: 4 minuty
rok vydání: 2013-2014
žánr: horor,fantasy,school life ,podle mangy

Anime je o dvou sorozencích, které týral otec. Po té co se jejich rodiče rozvedli je otec nechal na pos pas osudu a matka už se nevrátila domů. Oba žijí poklidný život do doby než Maria Black , záhadná dáma v klobouku vidí vše jen jako materiál ke svým pokusům a upozorní Yume, že by měla jít pryč . Yume neposlechne a dotkne se jí červený motýl. Díky něj se promění ve večně hladovou příšeru. Její bratr je však také příšerou. Dokáží se mu rychle regenerovat buňky ,takže to celé dopadne tak, že krmí svou sestru svým masem. To by však nebylo anime kdyby v něm nebyla nějaká ta akce, po sourozencích jdou z nějaké lékařské korporace. Jak to celé dopadne? Yume zachrání svého bratra tím, že sežere všechny vojáky a pláchnou.

Můj názor? Krev mi nijak nevadí a jsem ráda, že někdo použil právě tento námět, ale ani tak bych nenazvala jinak než propadák. Příšerný hudební doprovod během anime, který se k němu absolutně nehodí,příšerně otravný opening a ending pomalu delší než celé anime, anime má hlavu, ale už né patu takže konec je otevřený a stejně víte úplný prd. Věčně vás anime zavede do minulosti-poslední díl není o ničem jiném než minulost, vážně nevím zda jim došel nápad či co? Co se stane s těhotnou Mariou se vůbec nedozvíte a už vůbec vám hlava nebude brát jak získali něčí semeno jen tak. Popravdě se člověk začne modlit, aby to už skončilo.

hodnocení: 10 % Absolutní propadák


Nagajuban

9. října 2017 v 18:48 o Japonsku
Nagajuban je vlastně spodní kimono ,které se nosí pod vrchním. Většinou lze vidět pouze jeho kraj. Nagajubanu existuje nepřeberné množství barev a potisků od bílého až po žlutého s kytičkama. Stejně jako vrchní kimona i Nagajuban je např. smuteční,svatební - Furisode a některé jsou neformální a některé formální. Na Nagajuban se používá mušelín především na letní kimona po té klasicky satén nebo bavlna. Dá se říct že Nagajuban je skrytá elegance. Nejčastěji se však nosí bílý.


Jinak Nagajuban jste mohli hodněkrát slyšet i v anime Jigoku Shoujo kde si ho Enma pod své černé kimono právě oblíká .


Související obrázek

(pod červeným kimonem)
Spřátelení

2. října 2017 v 12:08
Výsledek obrázku pro anime friends gif

Přátel a spřátelených blogů není nikdy dost. :) A proto každý kdo by měl zájem se přidat do seznamu spřátelených blogů, budu jen ráda. Pokud se ptáte jaké to má výhody, těžko říct. Každopádně velmi ráda navštěvuji každého, kdo je v seznamu sb (samozřejmě i ty co v něm nejsou). No a dál to nese výhody typu -víte vše co se kde šustne jako první. :))

xX Přezdívka
xX adresa blogu
xX zaměření

Věci jako diplomky a takové blbůstky nedělám a naopak žádné nechci. Přijde mi to v celku zbytečné. :)

Bishoujo Senshi Sailor Moon crystal

2. října 2017 v 12:03
Výsledek obrázku pro bishoujo senshi sailor moon crystal gif

Počet dílů: 26
Rok vydání: 2014-2015
Studio: Toei animation
žánr: mahou shoujo, podle mangy, romance , shoujo

Usagi Tsukino je školačka stejná jako každá jiná dívka, trochu ukňouraná, nemotorná a hlavně vždycky všude přichází pozdě. Ale vždy je plná enerie a pro své přátele by udělala cokoliv. Jednoho dne však potká Lunu , fialovou kočku (nevím proč všude cpou černou, když je fialová -.-) . Usagi si všimne , že má náplast na čele, když jí ju strhne začne na ní Luna mluvit. Jenže Usagi uteče do školy. Následně jí Luna vysvětlí, že je Sailor Moon, dá jí brož díky které se může proměnit a poví jí, že musí najít ostatní strážkyně a jejich princeznu. Usagi tedy zjistí, že se dokáže proměnit v krásnou ochránkyni lásky a spravedlnosti.

Pozor dále obsahuje spoiler!


Japonsko rozcestník

2. října 2017 v 11:55

O Japonsku
(informace, zajímavosti, novinky)

(recenze, první dojmy)

Mangy
(recenze na mnou přečtené mangy)

Harajuku
( rozhovory, styly oblíkání, e-shopy, nakupování, fotky)

Cosplay
(rozhovory, návody, rady, reporty ze srazů atd.)

Sarcastic Stamp by PixieDust01Books Stamp by mylastelWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherRavenclaw-Stamp by DinoclawsCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyHarry Potter Love Stamp by smileystampssnape stamp by laur-starOmnia Stamp by xxDark-Wolfxx