Bishoujo Senshi Sailor Moon crystal

2. října 2017 v 12:03
Výsledek obrázku pro bishoujo senshi sailor moon crystal gif

Počet dílů: 26
Rok vydání: 2014-2015
Studio: Toei animation
žánr: mahou shoujo, podle mangy, romance , shoujo

Usagi Tsukino je školačka stejná jako každá jiná dívka, trochu ukňouraná, nemotorná a hlavně vždycky všude přichází pozdě. Ale vždy je plná enerie a pro své přátele by udělala cokoliv. Jednoho dne však potká Lunu , fialovou kočku (nevím proč všude cpou černou, když je fialová -.-) . Usagi si všimne , že má náplast na čele, když jí ju strhne začne na ní Luna mluvit. Jenže Usagi uteče do školy. Následně jí Luna vysvětlí, že je Sailor Moon, dá jí brož díky které se může proměnit a poví jí, že musí najít ostatní strážkyně a jejich princeznu. Usagi tedy zjistí, že se dokáže proměnit v krásnou ochránkyni lásky a spravedlnosti.

Pozor dále obsahuje spoiler!Usagi samozřejmě postupně nabere i ostatní dívky, které jsou taktéž krásné ochránkyně. Ami-chan je Sailor Mercury, s tou se Usagi potká ve škole. Usagi na ní obdivuje to jak je chytrá, Rei-chan je Sailor Mars s tou se Usagi setá když začnou mizet děti. Rei je dívkou chrámu a dá se říct, že k ní promlouvá oheň. Makoto je krásná Sailor Jupiter , která vládne bleskům. S Usagi se seznámí na škole, kde se s ní nikdo nebaví, kvůli její úžasné síle. Zlá královna Beryl pak ovládne pomocí svého sluhy figuríny ve městě a ty budou jakožto nevěsty lákat všechny muže. Aby toho nebylo málo pokaždé Usagi zachrání tajemný Tuxedo mask a v běžném životě se setkám s klučinou, který po ní pokukuje a vždy na sebe narazí. To Ale musí počkat. Ve hře je ještě Sailor V , která dělala práci za všechny strážkyně až do doby co řekla že je princezna. Všechny strážkyně ihned pochopí, že jí musí ochránit. Pravda je však jiná. Sailor V je Sailor Venus ,nebo- li Minako-chan, která o sobě tvrdí, že je princezna , aby na sebe strhla pozornost. Nakonec se dozvídá Usagi, že je princezna Serenity, dozvídá se co vše se stalo její rodině. A také se dozvídá, že Tuxedo mask je její milovaný Endimion, princ, kterho natolik milovala a po jehož boku umřela. Všechny strážkyně byly vyslány na zem, aby se probudily a ochránily ty, které tolik milují.

Po několika strhujících bitev, kdy sem jim to daří přijde z budoucnosti malá Chibi Usa. Pro všechny je velkou záhadou co je vlastně zač do doby než se dozví, že je to Usagina dcera, kterou má s Mamo-chanem. Ani ona nepřišla na zem pro nic za nic. Přišla poprosit Usagi o pomoc, protože jí její matka vyprávěla o dobách , kdy byla sailor strážkyně. Pomocí klíče od Sailor Pluto se tedy dostala do minulosti. Usagi žárlí, ale ví, že musí malé Chibi Use pomoct a tak se všechny strážkyně vydávají do jejich království, kde se dozvídají tragický osud malé Chibi Usa. Luna a Artemis (kočka od Sailor Venus) se setkávají se svou dcerou Dianou (kočkou) . Usagi a Chibi Usu ted čeká velká bitva. Bohužel temno dostane Chibi Usu na svou stranu a ta se mění v Dark Lady a bojuje proti Usagi tím co nejvíc miluje. Tuxedem! Strhne se veliká bitva, kdy neuposlechne Sailor Pluto svůj příkaz a okamžitě jde na pomoct Chibi Use. Sailor Pluto i přes vše neuposlechne příkazy zastaví čas, opustí meziprostor a nakonec umírá. Chibi Usa se díky ní stane strážkyní a po velké strhující bitvě se zdá , že je na nějakou dobu vše zase tak jak má být.


Věřím tomu, že Sailor Moon neunikla nikomu. Minimálně jednou jste o ní slyšeli. V příběhu jsem zaručeně zapomněla na spoustu věcí, ale nakonec je nejlepší se na to sám podívat a udělat si vlastní obrázek a názor. Bishoujo senshi sailor moon crystal je nová předělaná verze dvou starých sérií Bishoujo Senshi Sailor Moon a Bishoujo senshi sailor moon R. Samozřejmě to podle toho taky vypadá. Do 26 dílů nenarvete zcela všechno a vše působí uspěchaně. Někdy bohužel až moc. První zmiňovaná série má totiž 46 dílů a druhá 43. Dovedete si představit, že všechno nacpete do jedné série o 26 dílech? Ne opravdu to nejde. Původní anime bylo podle mého více postaveno na vztazích. Nechyběla ani dokonce linka romance ačkoliv v tomto remaku je sice náznak romantiky až na Usagi a další sérii s ničím nepočítejte. tedy né že by muži neměli o Usagi zájem. Jistěže, ale předešlé série se zajímají také o romantickou linii ostatních postav. Co se týče propracovanosti postav přijde mi, že se zaměřují stále jen na Usagi, Chibi Usu a ostatní postavy již tolik nevyniknou. Především ty vedlejší, mluvím i strážcích prince. Co se týče animace, ta je v některých chvílích naprosto příšerná a v některých chvílích celkem dobrá. Přijde mi, že někdy ty postavy vypadají jako z plastelíny. Op a Ed jsou super. Ostatně na tom asi není co zkazit. Každopádně Op a ed se mi dosti líbí.

Výsledek obrázku pro bishoujo senshi sailor moon crystal gif

Když to tedy shrnu. Crystal je o hodně očesaný, dosti uspěchaný a postavy nevyniknou jak mají. Tuxedo Kamen taktéž ztratil svou podstatu a chybí mu pro mně dost důležitá věc. Růže! Jeho poznávací znamení! Netvrdím, že je anime špatné, má své světlé stránky, ale rozhodně to není nic co bych musela vidět znova. Je prostě lepší pustit si ty původní sailor Moon a užíat si každý díl než se snažit překousnout místy katastrofální animaci. Anime je tedy takový slabý průměr. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Sarcastic Stamp by PixieDust01Books Stamp by mylastelWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherRavenclaw-Stamp by DinoclawsCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyHarry Potter Love Stamp by smileystampssnape stamp by laur-starOmnia Stamp by xxDark-Wolfxx