Pupa recenze

9. října 2017 v 18:55

název: Pupa
počet dílů: 12
délka jednoho dílu: 4 minuty
rok vydání: 2013-2014
žánr: horor,fantasy,school life ,podle mangy

Anime je o dvou sorozencích, které týral otec. Po té co se jejich rodiče rozvedli je otec nechal na pos pas osudu a matka už se nevrátila domů. Oba žijí poklidný život do doby než Maria Black , záhadná dáma v klobouku vidí vše jen jako materiál ke svým pokusům a upozorní Yume, že by měla jít pryč . Yume neposlechne a dotkne se jí červený motýl. Díky něj se promění ve večně hladovou příšeru. Její bratr je však také příšerou. Dokáží se mu rychle regenerovat buňky ,takže to celé dopadne tak, že krmí svou sestru svým masem. To by však nebylo anime kdyby v něm nebyla nějaká ta akce, po sourozencích jdou z nějaké lékařské korporace. Jak to celé dopadne? Yume zachrání svého bratra tím, že sežere všechny vojáky a pláchnou.

Můj názor? Krev mi nijak nevadí a jsem ráda, že někdo použil právě tento námět, ale ani tak bych nenazvala jinak než propadák. Příšerný hudební doprovod během anime, který se k němu absolutně nehodí,příšerně otravný opening a ending pomalu delší než celé anime, anime má hlavu, ale už né patu takže konec je otevřený a stejně víte úplný prd. Věčně vás anime zavede do minulosti-poslední díl není o ničem jiném než minulost, vážně nevím zda jim došel nápad či co? Co se stane s těhotnou Mariou se vůbec nedozvíte a už vůbec vám hlava nebude brát jak získali něčí semeno jen tak. Popravdě se člověk začne modlit, aby to už skončilo.

hodnocení: 10 % Absolutní propadák

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 9. října 2017 v 19:07 | Reagovat

Je opravdu hezké, že sdílíš věci co máš ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Sarcastic Stamp by PixieDust01Books Stamp by mylastelWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherRavenclaw-Stamp by DinoclawsCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyHarry Potter Love Stamp by smileystampssnape stamp by laur-starOmnia Stamp by xxDark-Wolfxx