Můj výlet do Anglie

18. listopadu 2017 v 10:30 |  My diary
Můj výlet začal ( 31. Května -4. Června ), když jsme kolem páté hodiny nastupovali do autobusu. Na to že mi bývá v autě atd. většinou špatně jsem se nikomu nepoblila do klína :-D. Cesta dohromady trvala kolem 25 hodin a ještě jedna hodina strávená na trajekt.Když jsme byli na místě po dlouhých dvaceti minutách bloudění mezi ulicemi.HURÁ!!!!! Rozebrali si nás naše rodiny. My s kamarádkami jsme skončili u nějakého mrzutého chlapa, který ještě k tomu vyrábí spinnery, který jak jsme později pochopili nás jen vezl autem sem a tam. Dojeli jsme na místo, kde nás přivítala milá paní, která bydlela v dvoupatrovém domě (později pochopíte, že je to celkem důležité, aby to mělo logiku) a měla dvě nebo tři dcery? :-D. První večer jsme měli lasagne a byli výborný, bohužel to se o příští večeři říct nedalo.
Hned když jsme vstali jsme posnídali toust a hned jsme vyráželi do londýnské čtvrti City (Tower Bridge, Bank of England ....) a do klenotnice Tower of London. Nastala svačina na ¨oběd¨ a pluli jsme lodí do čtvrti Greenwich a večer jsme se opět vraceli do rodin, kde jsme měli dušenou zeleninu s kuřetem, no vůbec mi to nechutnalo, ale byla jsem na navštěvě a tak jsem to snědla.Další den jsme zase posnídali a rychle jsme vyráželi na celodenní prohlídku Londýna, odpoledne jsme navštívili Madame tussaud' s a v podvečer jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina šla na London Eye a ta druhá včetně mně, která šla do podsvětí. V podsvětí to bylo zajímavé, byla to taková historie Londýna. Nejlepší na tom, ale bylo plavení na lodičkách, kde mi neustále nějaký angličan šahal na hlavu, až jsem muřekla anglicky ať mi nešahá na vlasy. Jeho reakce? Začal se smát :-( :-D. No a pak jako vždy opět do hostitelských rodin, kde jsme po večeřeli, už ani nevím co.... :-D.S holkama jsme dneska byli celkem dost dlouho vzhůru, ale pak jsme usnuli a já jsem samozřejmě večer potřebovala na záchod a když jsem šla ze schodů tak jsem šla a najednou BUM!!!!!! Vynechala jsem pár schodů, kterých jsem v té tmě neviděla a tak jsem spadla. Jenže největší trapas byl, že tam spala jedna z jejich dcer a ta byla vzhůru tak se mně pořád ptala jestli jsem v pořádku atd. :-D Ještě že ráno kdy jsme odjížděli ještě spala :-D.
Poslední zastávka byl legolend, kde to bylo úžasné, hlavně ty vodní atrakce.Po legolendu jsme už jeli domů do České Republiky. cesta zpět proběhla stejně jako tam, ale trochu jsme se opozdili takže jsme byli doma až v jednu hodinu v pondělí. Celkově bych prohlásila, že jsem si výlet strašně užila a určitě doporučuji, aby jste neváhali a pustili se do takového výletu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naruto-vs-sasuke naruto-vs-sasuke | Web | 26. listopadu 2017 v 21:46 | Reagovat

jeej v Londyne som bola tiež v marci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Sarcastic Stamp by PixieDust01Books Stamp by mylastelWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherRavenclaw-Stamp by DinoclawsCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyHarry Potter Love Stamp by smileystampssnape stamp by laur-starOmnia Stamp by xxDark-Wolfxx