My diary

Můj výlet do Anglie

18. listopadu 2017 v 10:30
Můj výlet začal ( 31. Května -4. Června ), když jsme kolem páté hodiny nastupovali do autobusu. Na to že mi bývá v autě atd. většinou špatně jsem se nikomu nepoblila do klína :-D. Cesta dohromady trvala kolem 25 hodin a ještě jedna hodina strávená na trajekt.Když jsme byli na místě po dlouhých dvaceti minutách bloudění mezi ulicemi.HURÁ!!!!! Rozebrali si nás naše rodiny. My s kamarádkami jsme skončili u nějakého mrzutého chlapa, který ještě k tomu vyrábí spinnery, který jak jsme později pochopili nás jen vezl autem sem a tam. Dojeli jsme na místo, kde nás přivítala milá paní, která bydlela v dvoupatrovém domě (později pochopíte, že je to celkem důležité, aby to mělo logiku) a měla dvě nebo tři dcery? :-D. První večer jsme měli lasagne a byli výborný, bohužel to se o příští večeři říct nedalo.
Hned když jsme vstali jsme posnídali toust a hned jsme vyráželi do londýnské čtvrti City (Tower Bridge, Bank of England ....) a do klenotnice Tower of London. Nastala svačina na ¨oběd¨ a pluli jsme lodí do čtvrti Greenwich a večer jsme se opět vraceli do rodin, kde jsme měli dušenou zeleninu s kuřetem, no vůbec mi to nechutnalo, ale byla jsem na navštěvě a tak jsem to snědla.

 
 

Reklama
Sarcastic Stamp by PixieDust01Books Stamp by mylastelWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherRavenclaw-Stamp by DinoclawsCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyHarry Potter Love Stamp by smileystampssnape stamp by laur-starOmnia Stamp by xxDark-Wolfxx