Novinky a oznamy..

Novinky 0.1

17. října 2017 v 15:00
Výsledek obrázku pro anime signature png

Zdravím. Vítám vás u 1.článku na tomto blogu? Tak nějak nevím jak lépe to nazvat. V těchto článcích najdete vždycky nějaké novinky co se událi na blogu. Najdete zde nové a opravené rubriky a taky celkově nové věci na blogu.

V blízké době se budu snažit zprovoznit celou rubriku Japonsko, aby aspoň jedna rubrika byla celá. Postupně budu doplňovat a přidávat grafiku pro vás, ovšem to podle nálady bohužel. Krom toho pro vás chystám recenzi na velice zajímavou knihu, takže je i na co se těšit po stránce článkové. Dál mám v plánu sem přihodit progress na můj 1. cosplay, napsat pro vás snad zajímavý článek na téma kosmetika z ebaye a její zkouška. Udělat taky nějaký diy článek a třeba se dostat i k tomu, že vám napíši nějakou recenzi, ale o tom co mám v plánu zatím pomlčím. Určitě mi klidně napište jaké články máte rádi a co by se vám tady líbilo. Mám v plánu i nějaké challenge ve stylu Otaku tak mi klidně napište zda by se vám něco takového líbilo nebo ne. :) V plánu je hned několik povídek pár mám rozepsaných se sestrou tak věřím, že je na co se těšit a taky pro vás chystáme mangu ( sice dělanou přes creator :'D ale lepší jak nic). To všechno tady , ale najdete postupem času. Teď chci začít ještě tím, že udělám co je potřeba, aby se blog mohl konečně naplno rozjet.

Vaše Misaki ;)
 
 

Reklama
Sarcastic Stamp by PixieDust01Books Stamp by mylastelWhy I boycotted fandoms. by lostforeveragainIllidan Stormrage Stamp-WoW by ShiVoodooWoW Wrath of the Lich King Stamp by NewEraUsherRavenclaw-Stamp by DinoclawsCharacters - Kael'thas by necromantress-stampsFili and Kili Stamp by forstyyThorin stamp 1 by forstyyHarry Potter Love Stamp by smileystampssnape stamp by laur-starOmnia Stamp by xxDark-Wolfxx